Orhaneli Evden Eve Nakliyat

Orhaneli Evden Eve Nakliyat

Kendi evlerinden veya kiracı olarak yaşadıkları evlerden ayrılmak zorunda kalan kişilerin nakliye firmasını tercih etmesi gerekmektedir. Bu ihtiyaçların giderilmesi adına orhaneli evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, sorunsuz şekilde eşyaların yeni adreslere teslim edilmesini sağlamaktadır. Profesyonel çözümlerle birlikte sürdürmüş olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetlerinde demontaj kısımlarına da yer vermekteyiz. Taşımacılıkta yalnızca eşyaların yeni adrese taşınması ile iş bitmemektedir. Çeşitli eşyaların yeni yapılarda tam olarak hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle şirket personellerimiz tarafından eşyalarınızın özenli montaj yapılarak koruma altına alınması sağlanmaktadır.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

orhaneli evden eve nakliyat

Orhaneli Evden Eve Nakliyat Hizmet Çeşitleri

Bursa’da ikamet eden insanlar, farklı sebeplere bağlı olarak adres değişikliği yapmak zorunda kalabiliyor. Taşınma işlemleri daha çok evlerini değiştirmek isteyen kişilere hitap etmektedir. Ancak bu tür hizmetlerden çeşitli şirket ya da firmalarda yararlanabilmektedir. Alanında uzun seneler boyu hizmet sağlayan firmamız orhaneli nakliyeciler arasında kalitesini ortaya koymayı başarmıştır. Orhaneli evden eve nakliyat özel cihaz ve makinelerin kullanılmış olduğu hizmetlerimiz sadece evden eve taşıma için sağlanmamaktadır. Şirketimizi tercih etmeniz durumunda aşağıda bulunan farklı hizmet türlerimizden de sorunsuz şekilde faydalanabilirsiniz.

  • Parça Eşya Taşıma
  • Eşya Depolama Hizmeti
  • Evden Eve Taşıma Hizmeti
  • Asansörlü Nakliye Hizmeti
  • Antika Eşya Taşıma
  • Montaj Eşya Taşımacılığı

Orhaneli Nakliyat Hizmet Süreçleri

İş alımı sonrasında vakit kaybetmeyen personellerimiz, hızlıca harekete geçmektedir. Güvenli taşınma süreci için evden eve nakliyat firmaları arasında bizleri tercih etmeden önce vereceğiniz bilgiler oldukça önemlidir. Başta taşınacak olan eşyaların özellikleri, sayıları ve yapılardaki odalar gibi bilgileri vermeniz durumunda firmamızca özel taşınma planı oluşturulur. Daha sonra özel araç belirlenir ve adresinize kadar gelinir. Eşyaların özellikleri ve çeşitlerine göre ambalaj işlemi yani paketleme işlemi uygulanır. Bu noktada montaj gerektiren eşyaların montajlanmasına dikkat edilmektedir. Bunun dışında araçlara doğru şekilde yerleştirilen eşyalarınız, daha sonra yeni adresinize doğru yolar çıkarılır. Fakat bunun öncesinde yükte ağır ve değerli olan aynı zamanda yüksek katlı yapılardaki eşyalarınız, asansörlü makineler ile taşınmaktadır. Son olarak yeni evlere gelindiğinde aynı hassasiyetle eşyalarınız taşınır ve montaj işlemiyle kullanılabilir hale getirilir.

Gönderiyi Derecelendirin
[Toplam: 9 Ortalama: 4.6]