Bursa Asansörlü Nakliyat

Bursa Asansörlü Nakliyat

Bursa asansörlü nakliyat seçenekleri, sadece Bursa’ya taşınacak veya buradan taşınacak kişiler için geçerli değildir. Oldukça yüksek katlı yapılar için verilen bursa asansörlü nakliyat hizmetleri, Türkiye’nin dört bir yanındaki insanların ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. İki veya üç kat gibi temel yapıların yanı sıra Bursa’da fazla kata sahip olan binalar bulunmaktadır. Bu yapılar kimi zaman ev, kimi zaman ise farklı şirketlerce ofis amaçlı kullanılıyor. Ancak bazı zamanlarda taşınılması gereken bu yapılar için firmamızın asansörlü nakliye hizmetleri 7/24 verilmektedir. Asansörlü verilen hizmetler sayesinde eşyalarınızın yapı dışından özel halatlı asansör makineleri ile indirilmesi sağlanır. Böylece değerli eşyalarınızın tam koruma altında olmasına imkân tanınır.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

bursa asansörlü nakliyat

Bursa Asansörlü Nakliyat Taşımada Sigorta Güvencesi

Mutlu müşteriye sahip olarak bursa asansörlü nakliyat taşıma hizmetlerini sürdürmeye devam eden şirketimiz, sorunsuz teslimat için çalışmaktadır. Ülkemizde hizmet veren bazı nakliyat firmaları çoğu zaman sorumluluktan kaçmaktadır. Söz konusu olan sorumlulukların başında taşıması yapılacak olan eşyaların güvenliğini elde almama konusu geliyor. Yani seçecek olduğunuz bazı nakliyat hizmeti veren firmalar, eşyalarınızın başına bir şey geldiğinde sorumluluk almamaktadır. Bu durumda da maddi anlamda zarar görebileceğiniz gibi manevi anlamda da zarar görebilirsiniz. Fakat gerçekleştirdiğimiz asansörlü taşımacılık hizmetlerindeki eşyalarınızın tamamen sigorta kapsamında olmasına özen göstermekteyiz. Bu durumda eşyalarınızın başına olay gelirse, maddi kayıplarınız firmamızca giderilmektedir.

Bursa Şehirlerarası Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Bursa’da doğmuş ve mahallesinde yıllarını geçirmiş olan bireyler, bazı zamanlarda mahallesinden ayrılmak zorunda kalabilmektedir. Üstelik mahallenin dışında Bursa’nın çeşitli ilçeleri ve hatta şehir dışında bile taşınma zorunluluğu yaşanabilmektedir. Söz konusu olan gergin ihtiyaçlarınızın giderilmesi için sağlamış olduğumuz bursa asansörlü şehirler arası nakliyat hizmetleri, uygun fiyat tarifesi üzerinden gerçekleştirilir. Türkiye’nin en doğusundan en batısına kadar gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetlerinde, tam donanımlı nakliye araçlarımız kullanılır. Böylece oldukça hassas olan çeşitli eşyalarınıza, nakliyat sırasında zarar gelmesine izin verilmemektedir. Üstelik firmamızın nakliye işlemlerinde daha farklı hizmet çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu olan nakliye hizmetleri aşağıda detaylı olarak yer almaktadır;

  • Evden Eve Nakliyat
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat Hizmeti
  • Parça Eşya Taşımacılığı
Gönderiyi Derecelendirin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]