Beşevler Evden Eve Nakliyat

Beşevler Evden Eve Nakliyat

Beşevler evden eve nakliyat olarak hizmet verdiğimiz Evliyaoğlu Nakliyat ile Türkiye’nin her bir yerine eşyalarınızı götürmekteyiz. Modern araçlar, gelişmiş ekipmanlar ve uzman personellerimiz ile en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bizimle iletişime geçmek için web sitemiz vasıtası ile, telefon yoluyla ya da yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha iyi bilgi almak istersiniz sizi de görüşmeye davet ediyoruz.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

beşevler evden eve nakliyat

Beşevler Evden Eve Nakliyat Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Evliyaoğlu Nakliyat olarak pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte adreslerinizden eşyalarınızı alarak istediğiniz yere götürüyoruz. Gerek ofis malzemelerini gerekse ev eşyalarını zarar vermeden istenilen adrese en kısa sürede taşımaktayız. Verdiğimiz hizmetler şu şekildedir: Şehir içi evden eve nakliyat, şehir içi ofisten ofise nakliyat, şehir dışı evden eve nakliyat, şehir dışı ofisten ofise nakliyat, parça parça eşya taşıma. Tüm bu hizmetleri kaliteli şekilde ve uzman ekibimizle veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin hepsi sigortalama işlemi ile garanti altına alınmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler, Evliyaoğlu Nakliyat yetkilileri ile iletişime geçebilirler.

Beşevler Asansörlü Taşıma Hizmetimiz Var Mı?

Beşevler evden eve nakliyat tüm vermiş olduğumuz hizmetlerde isteğe bağlı olarak asansörlü taşımacılık hizmetimiz vardır. Özellikle yüksek katlı binalarda oturan ya da yüksel katlı binalara taşınacak vatandaşlar, tanışırken asansör hizmeti ararlar. Çünkü en kısa sürede taşıma işleminin tamamlanmasını isterler. Biz de firma olarak vatandaşların bu ihtiyacını karşılamak için asansör hizmeti vermekteyiz. Eşyaları güvenli bir şekilde en kısa sürede alıp yeni yerlerine asansör sistemi ile çıkarmaktayız.

Beşevler Nakliyat Fiyat Tarifemizi Nasıl Belirliyoruz?

Fiyat tarifimizi bir çok kritere bağlı olarak belirliyoruz. Yol uzunluğu, taşınacak olan eşyanın miktarı, asansör hizmetinin olup olmayacağı ve kullanılacak olan nakliye aracı sayısı bu kriterlerden bazılarıdır. Mesafe ne kadar fazla uzarsa nakliye işleminden alınacak olan ücret o kadar artmaktadır. Bunun dışında taşınacak eşyanın sayısı da fiyata doğrudan etki etmektedir. Son olarak asansör kullanımı da fiyatın artmasına neden olmaktadır. Siz de taşınma işleminiz için fiyat bilgisi almak istiyorsanız, eşya ve adres bilgileriniz ile Beşevler evden eve nakliyat firmasını başvuru yapabilirsiniz.

Gönderiyi Derecelendirin
[Toplam: 12 Ortalama: 4.7]